Wynajem sali

Stowarzyszenie PROREW oferuje usługi wynajmu sali konferencyjnej na kilka godzin lub nawet dni. Sala przystosowana jest do przyjęcia od 4 do 12 osób, dzięki czemu z łatwością przeprowadzamy nie tylko rozmowy z pojedynczymi osobami, ale także  szkolenia dla większej grupy osób. Sala jest  przestronnie  urządzona w nowoczesny sposób, a dodatkowo wyposażona w zaplecze kuchenne, rzutnik multimedialny, stały dostęp do internetu, ksero, tablice suchościeralne, 12 stanowisk komputerowych,  środki ochrony osobistej  dzięki czemu każdy uczestnik spotkania będzie się czuł bezpiecznie i niezwykle komfortowo.

Chcemy dokonać wszelkich starań aby spełnić wszystkie wymagania Gości w celu realizacji spotkania, dlatego proponujemy następujące ustawienia sali:

• układ szkolny – max. 12 osób

• układ teatralny – max. 12 osób

• układ w podkowę – max. 12 osób

• szkoleniowo-komputerowa –  max. 12 osób

Cennik wynajmu

Nasza oferta skierowana jest do Klientów mających różne oczekiwania i potrzeby, dlatego oferujemy ciekawe pakiety godzinowe. W celu informacji prosimy o kontakt telefoniczny +48 577 999 501

e-mail: k.smolik@stowarzyszenieprorew.pl

ul. Kasztanowa 12/34

Warto pamiętać jeszcze o kwestii marketingowej. Sala konferencyjna oraz sposób jej urządzenia może posłużyć za wizytówkę Twojej firmy i świadczyć o jej prestiżu. Ważna jest nie tylko wielkość sali, lecz także jej położenie i dojazd na miejsce.