Kielce, 23.03.2017 r.

Stowarzyszenie PROREW realizujące projekt „Młodzi na start!” poszukuje do wynajęcia sal w Ostrowcu Świętokrzyskim/powiecie ostrowieckim na przeprowadzenie:

• indywidualnych spotkań z zakresu poradnictwa zawodowego – 420 h (6h/UP, 70 UP)
  • grupowych spotkań z zakresu poradnictwa zawodowego w wymiarze łącznym – 36 h (6h/gr.,  6-10 grup, 9-13 UP/grupa, łącznie 70 UP),
  • indywidualnych spotkań z zakresu pośrednictwa pracy  – 280 h (4h/UP, łącznie 70 UP).

Wymagania wobec sal/budynku w którym będą sale (m.in.):

• przystosowana do prowadzenia grupowych spotkań wyposażoną w ławki lub stoliki, krzesła, tablicę wraz z markerem. Dodatkowym atutem będzie sala wyposażona w rzutnik i projektor multimedialny oraz dostęp do Internetu
  • dostępność dla osób z niepełnosprawnościami
  • pomieszczenie musi spełniać wymogi bezpieczeństwa i higieny pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do nadsyłania ofert z wyceną usługi zawierającą wszystkie koszty (brutto) na adres e- mail: prorewmlodzinastart@gmail.com bądź składania ofert  osobiście w biurze Stowarzyszenia przy ul. Ogrodowej 13/4 w Kielcach.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 536-330-799.

Rozeznanie cenowe – rozeznanie cenowe sale MNS!